Aplikacje z aromatami do zanęt wędkarskich

Sukces naszych Klientów jest wynikiem współpracy w obszarze Reaserch & Development. Wnikliwie badamy docelowe potrzeby Producentów oferując próby technologiczne na powierzonych surowcach a w rezultacie tworząc gotową aplikację z użyciem aromatów Flavours Factory.

Z naszego laboratorium wychodzą aplikacje o najwyższych standardach jakościowych. Bardzo uważnie monitorujemy zmiany jakie zachodzą na rynku zanęt wędkarskich, uczestniczymy w najważniejszych imprezach branżowych w kraju i poza jego granicami, co pozwala nam na poznanie potrzeb naszych Klientów.

Zaprezentowane aplikacje są wstępnymi propozycjami zastosowania aromatów Flavours Factory w finalnych produktach rynkowych.

KULKI PROTEINOWE

Kulki proteinowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów przynęty i zanęty wędkarskiej, głównie dedykowanych do połowu karpia.

Z uwagi na możliwość stosowania różnych kombinacji smakowych oraz zapachowych z udziałem aromatów Flavours Factory- kulki proteinowe są najczęściej stosowaną przynętą w świecie wędkarskim.

PELLET ZANĘTOWY

 

Pellet zanętowy jest jedną z najpopularniejszych form nęcenia/ wabienia ryb.
Może być również stosowany jako przynęta i odpowiednio przygotowana nadaje się bardzo dobrze do metody federowej.
Pellet zanętowy to jedna z najskuteczniejszych przynęt zanętowych wykorzystywanych z powodzeniem w połowach karpia. Pellet zanętowy jest specjalnie dobraną kompozycją składników roślinnych, mączek rybnych i mielonych ziaren nasion oleistych.
Pellet zanętowy jest dostępny w różnych średnicach.
Pellet zanętowy produkuje się wykorzystując dedykowane aromaty do zanęt wędkarskich.

 

DIPY WĘDKARSKIE

Dip zanętowy to gęsty barwiony płyn o charakterystycznej konsystencji gęstego syropu. Aromatyzowany dip wędkarski wykorzystywany jest najczęściej do podbijania aromatu kulek zanętowych, które po wrzuceniu do wody uwalniają aromaty tworząc charakterystyczną chmurę zanętową.
Formuła zapachowa dipu i jego odpowiednie zaromatyzowanie pozwala na kreowanie nowych zapachów a także indywidualnym tworzeniu zanęt wędkarskich. Dozowanie oraz dobór aromatów to podstawa do sukcesów i powodzenia zanęty na rynku zanęt wędkarskich.

BOOSTER WĘDKARSKI

Booster wędkarski zanętowy to specjalny produkt zagęszczający o klejących właściwościach, dzięki którym zanęta wędkarska zyskuje gęstą oraz idealnie nawilżoną konsystencję.

Booster wędkarski spełnia dwie zasadnicze funkcje: jest mocnym i silnym spoiwem ale działa również jako doskonały nawilżacz.

Najważniejszym składnikiem Boostera zanętowego jest aromat, użyty we właściwym stężeniu powoduje, że nęcenie ryb jest procesem efektywnym.

 

ZIARNA ZANĘTOWE

Ziarna zanętowe to starannie wyselekcjonowane i najwyższej jakości preparowane ziarno najczęściej kukurydzy, pszenicy, konopi czy łubinu.

Ziarna zanętowe doskonale nadają się do bezpośredniego nęcenia, jako przynęta haczykowa lub dodatek do zanęt.

Odpowiednio zaromatyzowane są doskonałym produktem z grupy zanęt wędkarskich.