KLIENCI STAWIAJĄ NA NIEOCZYWISTE SMAKI!

 

Rok 2020, jak pokazują badania rynkowe,  zdecydowanie będzie rokiem innowacji w przemyśle słodyczy oraz wprowadzania nowych aromatów na rynek krajowy i zagraniczny. Główne kierunki rozwoju to nowe smaki, wysublimowane połączenia oraz wzrost sprzedaży słodyczy premium. Producenci inspirują się smakami azjatyckimi, które do tej pory nie były obecne na naszym rodzimym rynku. Analizując dane importowe, skłaniamy się do prób tworzenia smaków, które są modne i generują największe poziomy sprzedaży.

Wszyscy polscy producenci słodyczy podkreślają, że czeka ich walka o wybór produktu przez konsumenta i głównym trendem pozwalającym na jego zdobycie jest innowacyjność. I nie chodzi tu tylko o smak, ale również o umiejętne połączenie kształtu wyroby z jego nietypowym opakowaniem.

Co warto podkreślić, jesteśmy mniej wrażliwi na cenę i jesteśmy w stanie wydać większe pieniądze w zamian otrzymując doskonałą jakość słodyczy z półki premium.

Flavours Factory uważnie śledzi zmieniające się preferencje, dlatego też tworzymy aromaty w oparciu o wymogi rynkowe, sięgamy do smaków azjatyckich takich jak mango, papaja, dragon fruit, proponując naszym Klientom sprawdzone receptury aplikacyjne.

Jesteśmy otwarci na nowości, a nasi kreatorzy aromatów są w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom.